İnsan Kaynakları

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş İNSAN KAYNAĞI VE İŞ ORTAMI

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş, çağdaş, katılımcılığı özendiren ve insan haklarına tam saygılı iş ortamını sürdürmeye odaklıdır.

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş insan kaynakları politikası, grubun farklı iş kollarındaki gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak amacıyla bütün çalışanlarının vizyonu geniş, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen, gelişime ve yeniliğe açık bireyler olmalarını sağlamayı öngörür.

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş İNSAN KAYNAĞI POLİTİKASI

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş insan kaynakları politikasının temel amacı; kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, motivasyon ve bağlılığını arttırarak kurumda devamlılığını sağlamak, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmektir

Orka Ev Dışı Tüketim Gıda A.Ş ve iştiraklerinin faaliyet gösterdiği tüm sektörlerdeki teknolojik gelişmeler, rekabet koşulları, uluslararası ve ulusal düzenlemelerin değişimi, sosyo-ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın kişisel gelişimleri göz önünde bulundurularak eğitim ihtiyaçları sistematik bir şekilde belirlenir. Amaç bilgi, beceri ve davranışlarda ileri iş çevrelerine uyum sağlarken öğrenen organizasyon olma özelliğini taşıyabilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR VE İŞ BAŞVURUSU

Firma olarak öğrenmeyi görev edinmiş dinamik bireylerle çalışmayı ve onlarla firmamızı en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. Eğer sizde bu yolda bizimle beraber çalışmak isterseniz Özgeçmiş bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Başvurularınız için ik@orkaedt.com.tr